| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | RJ-2035B, RJ-2055WB |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Battery |
| Layers per pallet | 10 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pz |
| Pallet gross height | 19.5 cm |
| Pallet gross weight | 225000 g |
| Products per pallet | 1920 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 60 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 1016AB01, 317-018-002, 317-018002A, 318-025-001, SF61-BAT-001
Marca: CoreParts
Riferimento: AC4059-1479
Marca: CoreParts
Riferimento: 680BT, BT2100, F680BT, F780BT
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle