| Compatibility | RJ-2035B, RJ-2055WB |
| Device compatibility | Handheld printer |
| Product colour | Black |
| Product type | Protective case |
| Protection features | Splash proof |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Type | Protective case |
| Pallet gross height | 20.38 cm |
| Products per pallet | 896 pz |
| Shoulder strap | No |
| Layers per pallet | 8 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 64 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 8 pz |
| Pallet gross weight | 148304 g |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: HSM3-2000-LI, MCB-6000S
Marca: CoreParts
Riferimento: P1080383-034
Marca: Zebra
Marca: HP
Riferimento: BT500 BLUETOOTH USB 2.0 WIRELE, DESKJET 450, DESKJET 450CBI, DES
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle