| Compatibility | RJ-2035B, RJ-2055WB |
| Device compatibility | Handheld printer |
| Product colour | Black |
| Product type | Protective case |
| Protection features | Splash proof |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Protective case |
| Pallet gross height | 20.38 cm |
| Products per pallet | 896 pc(s) |
| Shoulder strap | No |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 64 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 8 pc(s) |
| Pallet gross weight | 148304 g |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 730044, BT-902
Brand: CoreParts
Reference: 13224, 1400-203047G, 1400-900009G.
Brand: CoreParts
Reference: 82-133770-01
Brand: CoreParts
Reference: 2-OPT78-2873-03, DATAMAX-O_NEIL
Brand: Honeywell
check_circle
check_circle