| Certification | MSA |
| Compatible products | Generic 25G-SFP28-LR |
| Easy to install | Yes |
| Form factor | SFP28 |
| Plug and Play | Yes |
| RoHS compliance | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 0-70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 85 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Number of products included | 1 pz |
| Digital Diagnostics Monitoring (DDM) | Yes |
| Duplex system | Full |
| Ethernet interface type | 25 Gigabit Ethernet |
| Fiber cable diameters supported (core/cladding) | 9/125/9/128 µm |
| Fiber ethernet cabling technology | 25GBASE-LR |
| Maximum data transfer rate | 25000 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 10000 m |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | No |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Single-mode fiber (SMF) supported | Yes |
| Wavelength | 1310 nm |
| Brand Name | Lanview |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128915171
Marca: MikroTik
Riferimento: MKT-S_31DLC10D
Marca: Lanview
Marca: Ubiquiti
Riferimento: J4858A, J4858C, J4858B, J4858-61201, J4858D
Marca: Lanview
Riferimento: JD497A
Marca: Lanview
Riferimento: SRX-XFP-10GE-SR
Marca: Lanview
Riferimento: 407-BBOO, 407-10934
Marca: Lanview
Riferimento: MGBIC-BX40-D
Marca: Lanview
check_circle
check_circle