| Compatible products | Legion 7-15IMH05 |
| Component for | Laptop |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 6 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: RP001225393
Marca: CoreParts
Riferimento: 0SNP1R8CRC_16G-RFB, 99104118
Marca: Dell
Riferimento: 774172-001, 589990
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99105926
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 731765-S21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W125834397
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W125834047
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle