| Compatible products | Legion 7-15IMH05 |
| Component for | Laptop |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 6 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 0MTA9ASF1G72PZ-2G6D1-RFB
Brand: MSIT
Reference: 712384-081
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: MMI9856_4GB, KTM-SX313LV_4G, 49Y1394, 49Y3777
Brand: CoreParts
Reference: 664696-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle