| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 11 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Compatibility | ProLiant DL380p Gen8 |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W129124526
Marca: Samsung
Riferimento: 590029
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0SNP4JMGMC_64G-RFB, 99108008
Marca: Dell
Riferimento: 99103847
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P19043-B21, 818580
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KCP426NS8_8
Marca: CoreParts
Riferimento: 99112004
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 781271
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0A7990613-RFB
Marca: Dell
check_circle
check_circle