| Backlight | No |
| Component for | Laptop |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 781271
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: A0R56A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Samsung
Riferimento: SNP20D6FC_16G, 20D6F, A6994465, 0A6994465-RFB, 616335
Marca: Dell
Riferimento: 606914
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 5M30V06802, 6VDX7, KRVFX, L46598-002
Marca: CoreParts
Riferimento: 99111704
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99000724
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 501538-001-RFB, 991197
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle