| Backlight | No |
| Component for | Laptop |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: W125834039
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 836213
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 774174-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0M393A2G40DB0-CPB2Q-RFB
Brand: Dell
Reference: 0SNPP134GCK2_16G-RFB
Brand: Dell
Brand: HP
Reference: 774170-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: CMK16GX4M1A2666C16
Brand: Corsair
Brand: Samsung
check_circle
check_circle