| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Compatible products | - PowerEdge C6525/- PowerEdge R6515/- PowerEdge R6525/- PowerEdge R7515/- PowerEdge R7525 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 4 x 8 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Chips organisation | 2Rx4 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 500207-071 99001357 500666-B21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W127369613
Marca: IBM
Riferimento: 99009474
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 726717-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 398707-051
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 664696-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99112997
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 850882-001-RFB, 844119
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle