| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 4 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product colour | Black/Green |
| Chips organisation | 4Rx4 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 286J1AA#AC3, KCP432SD8_16, KF432S20IB_16, L68533-003
Marca: CoreParts
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99111709
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 641369-001
Marca: HP
Riferimento: 815100-B21, 815100-B21-RFB, 99106395
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle