| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 19 |
| Component for | Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 805349-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 735302-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0SNPN1TP1C_4G-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 0SNPVNY72C_16G
Marca: Dell
Riferimento: 0M393A2G40DB0-CPB2Q-RFB
Marca: Dell
check_circle
check_circle