| Component for | Laptop |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 708641-B21, 590032
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 416473-001, KTH-XW667_8G, EM162AA, 466440-B21, 397415-B21B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: J9P82AAJ9P82AT
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 774174-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 647647-071
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 397415-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 536890-001
Marca: HP
Riferimento: 664691-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU5M30V06806
Marca: Lenovo
Riferimento: 632204-001, MMH9701_16GB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle