| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Compatible products | ThinkStation P340 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 672612-081 672631-B21, 99101823
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 672612-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0SNPM04W6C_16GNP-RFB
Marca: Dell
Marca: Samsung
check_circle
check_circle