Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Component for | PC/server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: HP
Riferimento: 0SNP75X1VC_32G-RFB, 99112024
Marca: DELL
Riferimento: 0AA799087-RFB, 99113051, 834337
Marca: DELL
Riferimento: 491503-061
Marca: CoreParts
Riferimento: 49Y1565
Marca: Lenovo
Riferimento: 0A7990613-RFB
Marca: Dell
Marca: Crucial
Riferimento: 647897-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W125834330
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0SNPN1TP1C_4G-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 1VRGY1VRGY-RFB4X70P982014X70P982
Marca: CoreParts
Riferimento: 397415-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99111697
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle