| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Compatible products | - PowerEdge R620, R720 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Product colour | Black/Green |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128169456
Marca: Lenovo
Riferimento: 397415-B21B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 735302-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 819411-001, 805349-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU5M30V06809
Marca: Lenovo
Riferimento: 691740-001
Marca: HP
Riferimento: 698650-154
Marca: HP
Riferimento: D1G72K110K4
Marca: CoreParts
Riferimento: 647897-B21, 606427-001 647897-S21, 601159
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle