Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 13 |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 661069-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 850882-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: CoreParts
Riferimento: 7X77A01302
Marca: Lenovo
Riferimento: 752369-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 715275-001, 708643-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 731765-S21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 647899-B21, 590062
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle