| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 15 |
| Compatible products | ProLiant DL388 Gen9 |
| Component for | Server |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory data transfer rate | 2133 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 5M30Z71796, 5M31K03066, 79U71AA, AC774048, AL0M6AA, SNPW1KKYC_16
Marca: CoreParts
Riferimento: VH638AA-RFB, VH638AA, 655410-150, KTH9600C_4G
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99113580
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0M386A8K40BM2-CTD-RFB
Marca: MSIT
Riferimento: 99106131
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 819880-B21
Marca: CoreParts
Riferimento: P19041-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 7X77A01302
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle