| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 750 GB |
| HDD interface transfer rate | 3 Gbit/s |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Interface | Serial ATA |
| Type | HDD |
| Compatible products | ProLiant DL160 G5, ProLiant DL165 G5, ProLiant DL180 G5, ProLiant DL180 G6, ProLiant DL180 G6, ProLiant DL320 G6, ProLiant ML350 G6 |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 658079-B21, 872489-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 627117-B21-RFB, 99001848
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AG803B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 289042-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 797275-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 652757-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99106382
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 781514-002-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle