| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 750 GB |
| HDD interface transfer rate | 3 Gbit/s |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Interface | Serial ATA |
| Type | HDD |
| Compatible products | ProLiant DL160 G5, ProLiant DL165 G5, ProLiant DL180 G5, ProLiant DL180 G6, ProLiant DL180 G6, ProLiant DL320 G6, ProLiant ML350 G6 |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: SA73005I224
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 759212-B21, 99108729
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 834012
Brand: Fujitsu
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AJ740A, AJ740AB-RFB, 992077
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle