| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | EVA P6300/P6500 |
| Internal | Yes |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W129154183
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 507750-B21R
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 826464-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AP860A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 507750-B21R-RFB, 99002008
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: X425A-R6-RFB
Marca: NetApp
Riferimento: VX-VS07-030
Marca: EMC
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle