| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | EVA P6300/P6500 |
| Internal | Yes |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: W125913719
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 597609-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 289243-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 641552-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 872481-S21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle