| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Storage drive adapter included | No |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 432320-001,DG146ABAB4, 431954-003, 443177-002, SA146003I250, 402
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 801888-B21, 673246
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 300590-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 737574-001 737572-001, 781416
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 666355-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 286714-B22, 289042-001, 404709-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 653960-001B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AP860A-RFB, 99001343
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 818365-B21,653948-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle