| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Storage drive adapter included | No |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 005050148-RFB V3-VS07-040
Brand: EMC
Reference: P37664-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652605-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 653960-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 404785-001, 434916-001, 431954-002, 375861-B21B-RFB, SA73003I250
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle