Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Ubiquiti
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0ST3600057SS-EQ-RFB
Marca: Dell
Marca: Seagate
Riferimento: 653957-001B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle