| HDD capacity | 40 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 4200 Giri/min |
| Interface | IDE/ATA |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 3 Month(s) |
Riferimento: 512116-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 3R-A4952-AA
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 512744-001B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 652757-B21, 606927
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle