| HDD capacity | 40 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 4200 RPM |
| Interface | IDE/ATA |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 3 Month(s) |
Reference: 512544-003, 512545-B21, 653949-001, 652597-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 454232-B21, 454228-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 516828-B21, 517354-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 607033
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 819203-B21, 674628
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle