| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 713823-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 44W2202, 42D0674, 5221, 997891
Marca: IBM
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Western Digital
Riferimento: J9F42A, 99105997
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle