| HDD capacity | 900 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | HP MSA 1040, 2040 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 431954-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 518194-003-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 6099-ACLM
Marca: Lenovo
Riferimento: 375861-B21B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 537786-001, 652753-B21, 695507-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
Riferimento: E7W47A, 99108440
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 833928-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle