| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD interface transfer rate | 3 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Data transfer rate | 3 Gbit/s |
| Hot-Plug support | Yes |
| Size (imperial) | 7 " |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: AP872A-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 785067-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W129153103
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 695842-001, 99101829
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 507284-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Western Digital
Riferimento: 628182-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle