| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD interface transfer rate | 3 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Data transfer rate | 3 Gbit/s |
| Hot-Plug support | Yes |
| Size (imperial) | 7 " |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 820193-002-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: P09155-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 508010-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: P04695-B21,737573-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 402525
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 461289-001 507613-001 461134-003 507613-001 507613-001, 402383
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle