Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Housing colour | Black |
| On/off switch | No |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Microsoft |
| Built-in display | No |
| Certification | CE |
| Compatibility | SURFACE BOOK 2 |
| Detachable power connectors | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 110-230 V |
| Output current | 6 A |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 15 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Notebook |
| RoHS compliance | Yes |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Voltage | 110-230 V |
| Included power plug types | EU |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Connector(s) | Special Thin |
| AC adapter output current | 6 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Plug 1 dimensions | Special Thin mm |
| Power | 90 W |
| Power consumption (standby) | 0.21 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 792619-001, ES635020
Marca: CoreParts
Riferimento: 710412-001, 714657-001, MBXHP-DC0001, RP000635459
Marca: CoreParts
Marca: Acer
Riferimento: L56595-001
Marca: CoreParts
Riferimento: 391174-001, 609941-001, MBA50036
Marca: HP
Riferimento: 03XC39, 3JF3H, 3XC39, 492-BBIP, 4MFJT, 5JDV6, 6TTY6, 9TXK7, DELL
Marca: CoreParts
Riferimento: 756413-002, 790910-001, 790946-001, 932447-850, L40094-001
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle