| Compliance certificates | CCC/CE/Federal Communications Commission (FCC) |
| Product colour | Black |
| HP segment | Business |
| Input current | 2.5 A |
| Input frequency | 47 - 63 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Cables included | AC |
| Box contents | AC power adapter; Warranty Card; Power cord |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Asus
Riferimento: 04G266008920,ADP-90CD DB,04G266010901,04G266006001,04G266006080
Marca: Asus
Riferimento: 441-11, MBXUSBC-DC0002, 450-AFLE, MBXUSBC-DC0003, 40AK0065WW, 45
Marca: CoreParts
Riferimento: 859508
Marca: HP
Marca: Asus
Riferimento: 45N0486, 45N0556, FRU45N0556
Marca: Lenovo
Riferimento: W126475748
Marca: HP
check_circle
check_circle