| Compliance certificates | CCC/CE/Federal Communications Commission (FCC) |
| Product colour | Black |
| HP segment | Business |
| Input current | 2.5 A |
| Input frequency | 47 - 63 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Cables included | AC |
| Box contents | AC power adapter; Warranty Card; Power cord |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 0DELL-0M0RT, 99113150
Brand: Dell
Reference: 4X20S56717
Brand: Lenovo
Reference: 818246
Brand: HP
check_circle
check_circle