| Cooling type | Active |
| Product colour | Grey/Metallic |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Efficiency | 94 % |
| Maximum input current (@110V) | 9.4 A |
| Maximum input current (@220V) | 4.5 A |
| Total power | 800 W |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 656362-B21-RFB, 643954-101 , 643931-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: NDR-120-48
Marca: Ernitec
Riferimento: 480720-001
Marca: HP
Riferimento: 7VK45, 0T1M43
Marca: Dell
Marca: Pioneer Solution
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle