| Cooling type | Active |
| Product colour | Grey/Metallic |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Efficiency | 94 % |
| Maximum input current (@110V) | 9.4 A |
| Maximum input current (@220V) | 4.5 A |
| Total power | 800 W |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: D-Link
Reference: J8712A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Planet
Reference: 01LT778 ,00WK807 ,01AC550 ,45W8841 ,45W8229 ,98Y2218
Brand: IBM
check_circle
check_circle