| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Netbook Eee PC 1004DN/Asus Netbook Eee PC 1201K/Asus Netbook Eee PC 1201T |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: HP
Riferimento: FRU5A10K78751
Marca: Lenovo
Marca: MikroTik
Riferimento: 0A001-00041500 , 0A001-00442600, 0A001-00447500
Marca: ASUS
Marca: HP
Riferimento: 109020, 13-PWRS-14000-242R
Marca: Zebra
check_circle
check_circle