| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | ThinkPad E450 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 00HM663, FRU00HM661, 00HM661
Marca: Lenovo
Riferimento: 0DELL-921CW, 99111065
Marca: Dell
Marca: Asus
Marca: HP
Marca: Asus
Riferimento: FRU5A10V03239
Marca: Lenovo
Riferimento: L04650-850
Marca: HP
Riferimento: 42T4419
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle