| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | ThinkPad E450 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 817475
Brand: HP
Brand: Asus
Reference: 42T4433, 45N0068
Brand: Lenovo
Brand: HP
check_circle
check_circle