Lenovo is a technology company specializing in smartphones, desktops, servers, notebooks, tablet computers, netbooks, peripherals, printers, scanners, and storage devices. Lenovo's portfolio of high-quality, secure products and services covers PCs (including the legendary Think and multimode YOGA brands), workstations, servers, storage, networking, software (including ThinkSystem and ThinkAgile solutions), smart TVs and a family of mobile products like smartphones (including the Motorola brand), tablets and apps. Our product line includes: ThinkPad, YOGA, Miix, Legion By Lenovo gaming, Ideacentre, Thinkcentre, Moto Z and Moto Mods.
Spécifications
Caractéristiques
| Courant de sortie | 2,25 A |
| Fréquence d'entrée | 50 - 60 Hz |
| Puissance de sortie | 45 W |
| Tension d'entrée | 100 - 240 V |
| Tension de sortie | 20 V |
| Tension de sortie réglable | Non |
| Type d'alimentation d'énergie | Intérieure |
| Type d'énergie courante | CA vers CC |
| Utilité | Ordinateur portable |
Contenu de l'emballage
Design
Vendor information
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |