| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 2.25 A |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 854054-002, 854054-003, 719309-001, 741553-800, 721092-001, 7210
Marca: CoreParts
Riferimento: 5A10H43632, 5A10H43628, 5A10K78753, FRU5A10H42925, 99105914
Marca: Lenovo
Riferimento: S24F350FHU
Marca: CoreParts
Riferimento: 109020, 13-PWRS-14000-242R
Marca: Zebra
Riferimento: 20038515-220516-100DATAMAX-O_NEI
Marca: Honeywell
check_circle
check_circle