| Product colour | Black |
| Compatibility | K60IJ / K70IJ / K70IL / UL30VT / UL50Ag / UL50V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output current | 3.42 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: AMG
Riferimento: 35-P1063406-031
Marca: Zebra
Marca: Asus
check_circle
check_circle