CoreParts MBXVAC-BA0019, Battery, Yellow, Nickel-Metal Hydride (NiMH), 3000 mAh, 14.4 V, 43.2 Wh
| Product type | Battery |
| Product color | Yellow |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Battery capacity | 3000 mAh |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Battery capacity | 43.2 Wh |
| Brand compatibility | Cleanfriend |
| Compatibility | M488 |
| Certification | CE |
| Width | 2.01" (51 mm) |
| Depth | 2.05" (52 mm) |
| Height | 7.05" (179 mm) |
| Weight | 27.2 oz (770 g) |
| Package width | 6.42" (163 mm) |
| Package depth | 2.76" (70 mm) |
| Package height | 10.2" (260 mm) |
| Package weight | 33.5 oz (950 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: GH28
Brand: CoreParts
Reference: 4ICR19_65
Brand: CoreParts
Reference: S10-LI-144-6800
Brand: CoreParts
Reference: FL2600
Brand: CoreParts
Reference: DJ96-00113C, VCA-RBT20, VCR8845T3A, VCR8846, VCR8847, VCR8848, V
Brand: CoreParts
Reference: 205-0001, 945-0005, 945-0006, 945-0024
Brand: CoreParts
Reference: X9725H
Brand: CoreParts
Reference: ICP 186500-22F-M-3S1P-S
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Reference: XB2950
Brand: CoreParts
Reference: 302723001, BH50000, PLATINUM LINX, PLATINUM STICK
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Reference: 440011973
Brand: CoreParts
CoreParts MBXVAC-BA0019, Battery, Yellow, Nickel-Metal Hydride (NiMH), 3000 mAh, 14.4 V, 43.2 Wh
check_circle
check_circle