CoreParts MBXVAC-BA0126, Battery, Robot vacuum, Blue, Lithium-Ion (Li-Ion), 2600 mAh, 14.8 V
| Product type | Battery |
| Suitable for vacuum cleaner type | Robot vacuum |
| Product color | Blue |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 2600 mAh |
| Battery voltage | 14.8 V |
| Battery capacity | 38.5 Wh |
| Brand compatibility | Haier |
| Compatibility | TAB-T550WSC, TAB-T560H |
| Certification | CE |
| Width | 1.46" (37.2 mm) |
| Depth | 1.45" (36.8 mm) |
| Height | 2.77" (70.2 mm) |
| Weight | 6.35 oz (180 g) |
| Package width | 4.09" (104 mm) |
| Package depth | 3.23" (82 mm) |
| Package height | 4.45" (113 mm) |
| Package weight | 8.82 oz (250 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: HHD10012, SHARK V1911N, TG-V1911-FS, XB1916
Brand: CoreParts
Reference: DJ96-00113A, SAM14.49B
Brand: CoreParts
Reference: XB2950
Brand: CoreParts
Reference: GH28
Brand: CoreParts
Reference: 440011973
Brand: CoreParts
Reference: 12SC3000S1P
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Reference: XB1945W
Brand: CoreParts
Reference: S10-LI-144-6800
Brand: CoreParts
Reference: XB617U
Brand: CoreParts
Reference: 4408927, GPRHC152M073
Brand: CoreParts
Reference: BBHMOVE4, BBHMOVE6, BBHMOVE6_03, FD9403
Brand: CoreParts
Reference: 14501
Brand: CoreParts
CoreParts MBXVAC-BA0126, Battery, Robot vacuum, Blue, Lithium-Ion (Li-Ion), 2600 mAh, 14.8 V
check_circle
check_circle