| Cable length | 118.1" (3 m) |
| Connector 1 | RJ-12 |
| Connector 2 | RJ-12 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Product color | Black |
| Connector gender | Male/Female |
| Weight | 1.76 oz (50 g) |
| Package width | 6.14" (156 mm) |
| Package depth | 4.69" (119 mm) |
| Package height | 1.61" (41 mm) |
| Package weight | 2.12 oz (60 g) |
| Connector(s) | 2 |
Data sheet
Specific References
Reference: DEL-154B
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Microconnect MPK103FB, 118.1" (3 m), RJ-12, RJ-12, Male, Female, Black
check_circle
check_circle