| Type | Display |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Display diagonal | 15.6" |
| HD type | Full HD |
| Display type | IPS |
| Weight | 2.2 lbs (1 kg) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 2.2 lbs (1 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5M11F25316
Brand: Lenovo
Reference: LP156WF6-SPK6, LP156WFC-SPP1, LP156WF6_SP__K6_, LP156WFC_SP__P1
Brand: CoreParts
Reference: FRU5D10W73196
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D10Z90321
Brand: Lenovo
Lenovo 00UR887, Display, 15.6", Full HD, Lenovo
check_circle
check_circle