| Type | Display |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Display diagonal | 15.6" |
| HD type | Full HD |
| Display type | IPS |
| Weight | 14.1 oz (400 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 17.7" (449 mm) |
| Package depth | 11.6" (295 mm) |
| Package height | 2.4" (61 mm) |
| Package weight | 22.8 oz (646 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5M11E18563
Brand: Lenovo
Reference: 02DA38002DA374FRU02DA37402DA377F
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D10Z56890
Brand: Lenovo
Reference: 5D10H15380, 5D10L08702, FRU5D10K93435
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D10Z90322
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D11A41183
Brand: Lenovo
Lenovo 02DD009, Display, 15.6", Full HD, Lenovo
check_circle
check_circle