| Type | Display |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Display diagonal | 15.6" |
| HD type | Full HD |
| Display type | IPS |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |
Data sheet
Specific References
Reference: EXACTLP156WF9_SP__F1_L78713-001S
Brand: CoreParts
Brand: HP
Lenovo 5D10S68976, Display, 15.6", Full HD, Lenovo
check_circle
check_circle