| Type | Display |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Display diagonal | 14" |
| HD type | Full HD |
| Display type | IPS |
| Weight | 15 oz (426 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 15.6" (395 mm) |
| Package depth | 11.9" (303 mm) |
| Package height | 3.39" (86 mm) |
| Package weight | 15 oz (426 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |
Data sheet
Specific References
Reference: 5D11D04810, FRU5D11D04809
Brand: Lenovo
Reference: KL.1160D.012, N116BGE-EA2, 822629-001, 912370-003, 759594-3J2, 8
Brand: CoreParts
Reference: FRU5D10V82401
Brand: Lenovo
Reference: FRU5M10W64466
Brand: Lenovo
Reference: 02DA38002DA374FRU02DA37402DA377F
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D11C95910
Brand: Lenovo
Lenovo 01YN156, Display, 14", Full HD, Lenovo
check_circle
check_circle