| Type | Bushing |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| Compatibility | Di152, 183, 1611, 1811, 2011, Bizhub 162, 163, 180, 210, 220, 195 |
| Product color | Brown |
| Country of origin | China |
| Width | 2.76" (70 mm) |
| Depth | 0.394" (10 mm) |
| Height | 2.17" (55 mm) |
| Weight | 0.353 oz (10 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 2.76" (70 mm) |
| Package depth | 0.394" (10 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 0.353 oz (10 g) |
Data sheet
Specific References
Brand: Zebra
Reference: C13T699700
Brand: Epson
CoreParts MSP7332, Bushing, Brown, 1 pc(s)
check_circle
check_circle